Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Stowarzyszenia są: 1 . Pomoc osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. 2 .Działania na rzecz osób niepełnosprawnych, głównie dzieci i młodzieży, w tym prowadzenie rehabilitacji. 3 . Pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom z dzieckiem niepełnosprawnym. 4 . Integracja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych. 5 . Działalność charytatywna. 6 .Ochrona i promocja zdrowia. 7 .Nauka, edukacja, oświata i wychowanie. 8 .Turystyka, krajoznawstwo oraz wypoczynek dzieci, młodzieży i dorosłych osób niepełnosprawnych. 9 .Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu osób niepełnosprawnych. 10 .Upowszechnianie kultury, sztuki i tradycji narodowych. 11 .Działania na rzecz ekologii i ochrony przyrody. 12 .Promocja i organizacja wolontariatu. 13 .Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję