Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM FUNDACJI JEST: 1 . NIESIENIE POMOCY DZIECIOM I MŁODZIEŻY WYMAGAJĄCYM LECZENIA I SZEROKO ROZUMIANEJ REHABILITACJI, KTÓREJ TO POMOCY, W JEJ FINANSOWYM WYMIARZE NIE SĄ W STANIE ZAPEWNIĆ ICH PRAWNI OPIEKUNOWIE ANI TEŻ SPOŁECZNA SŁUŻBA ZDROWIA, PRZY CZYM POMOC TA OBEJMUJE W SZCZEGÓLNOŚCI WSPIERANIE FINANSOWE BADAŃ, LEKÓW, ZABIEGÓW I OPERACJI, KOSZTÓW PRZEJAZDÓW I POBYTU W PLACÓWKACH LECZNICZYCH - TAKŻE W ODNIESIENIU DO KOSZTÓW PODRÓŻY I POBYTU OPIEKUNA DZIECKA. 2 . NIESIENIE POMOCY DZIECIOM I MŁODZIEŻY Z DOMÓW DZIECKA I INNYCH PLACÓWEK OPIEKUŃCZYCH W ZAKRESIE ZASPOKAJANIA ICH UZASADNIONYCH POTRZE0c355 W SZCZEGÓLNOŚCI BYTOWYCH, ZDROWOTNYCH ORAZ W ZAKRESIE ZAPEWNIANIA IM WŁAŚCIWYCH FORM WYPOCZYNKU. 3 . TWORZENIE MOŻLIWOŚCI WYPOCZYNKU I JEGO ORGANIZACJA DLA DZIECI POTRZE0c068JĄCYCH. 4 . ZAPEWNIENIE MOŻLIWOŚCI KSZTAŁCENIA DZIECI POTRZE0c068JĄCYCH ORAZ DZIECI SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH POPRZEZ TWORZENIE I ORGANIZACJĘ ODPOWIEDNICH OFERT KSZTAŁCENIA. 5 . POMOC MATERIALNA DLA DZIECI Z RODZIN UBOGICH, NIE BĘDĄCYCH W STANIE ZASPOKOIĆ W NIEZBĘDNYM ZAKRESIE UZASADNIONYCH POTRZEB TYCH DZIECI. 6 . POMOC MATERIALNA DLA DZIECI, KTÓRE WSKUTEK ZDARZEŃ LOSOWYCH ZNALAZŁY SIĘ W KRYTYCZNEJ SYTUACJI, KTÓRYM NIE SĄ W STANIE POMÓC CZŁONKOWIE ICH RODZIN. 7 . ZAPEWNIENIE ZABEZPIECZENIA BYTU SIEROTOM POPRZEZ TWORZENIE I ORGANIZACJĘ OŚRODKÓW OPIEKI.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję