Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . WSZECHSTRONNA POMOC DZIECIOM, MŁODZIEŻY I DOROSŁYM OSOBOM Z AUTYZMEM ORAZ ICH RODZINOM, OPIEKUNOM I SPECJALISTOM. 2 . ORGANIZOWANIE I PROWADZENIE RÓŻNYCH FORM LECZNICTWA, EDUKACJI I REHABILITACJI ORAZ OPIEKI NAD DZIEĆMI, MŁODZIEŻĄ I DOROSŁYMI OSOBAMI Z AUTYZMEM. 3 . POPULARYZOWANIE PROBLEMATYKI ZWIĄZANEJ Z AUTYZMEM. 4 . PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI KULTURALNEJ I INTEGRACYJNEJ. 5 . PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ NAJBARDZIEJ POTRZE0c068JĄCYCH RODZIN DZIECI, MŁODZIEŻY I OSÓ0011 DOROSŁYCH Z AUTYZMEM.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję