Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Bank Żywności w Krakowie każdego dnia ratuje żywność przed zmarnowaniem i pomaga osobom w potrzebie.

Przekaż Twój 1% podatku dochodowego dla ubogich. Pozwoli to nam ratować więcej żywności i przekazywać ją osobom najbardziej potrzebującym.

1 złotówka z Twojego podatku zamieni się dzięki pracy zespołu Banku Żywności w 16 posiłków dla ubogich. W 2021 przekazaliśmy ich ponad 8 milionów. Dotarły do 60 tysięcy osób w Krakowie i Małopolsce.
Z Twoim wsparciem możemy zrobić dużo dobrego dla ludzi i środowiska walcząc razem z marnowaniem żywności i niedostatkiem.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję