Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Wspieranie działalności Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. 2 . Krzewienie idei pomocy bezdomnym i ubogim, wykluczonym ze społeczności. 3 . Przeciwdziałanie i zapobieganie bezdomności wśród dzieci i młodzieży. Wspieranie dzieci i młodzieży finansowe w celach naukowych. 4 . Pomoc finansowa Kołom im. św. Brata Alberta w prowadzeniu schronisk dla bezdomnych, jadłodajni. 5 . Inne cele określone w działalności Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję