Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- prowadzenie telefonu zaufania; 0000 - organizowanie pomocy osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach moralnych, materialnych; 0000 - organizowanie współdziałania z instytucjami publicznymi, władzami kościelnymi; administracyjnymi, stowarzyszeniami i innymi związkami w kraju i za granicą; 0000 - organizowanie i prowadzenie działalności wydawniczej, popularyzatorskiej, edukacyjnej i kulturalnej; 0000 - produkcja i dystrybucja filmów video; 0000 - produkcja i dystrybucja materiałów fonograficznych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję