Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Propagowanie, krzewienie i upowszechnianie zasad olimpizmu, idei oraz kultury olimpijskiej 2 . 0źukacja olimpijska dzieci i młodzieży, poprzez informaowanie i propagowanie olimpizmu ze szczególnym uwzględnieniem polskich tradycji olimpijskich i sportowych, miejsca i roli sportu we współczesnym świecie, a także związków sportu ze sztuką 3 . Wspieranie innych inicjatyw służących edukacji olimpijskiej i przygotowujących młodzież do czynnego uprawiania sportu 4 . Podejmowanie działań dla upowszechniania sponsoringu na rzecz sportu, w szczególności olimpijskiego 5 . Archiwizowanie oraz dokumentowanie działalnosci związanej z polskim ruchem olimpijskim 6 . Przygotowywanie programów dla wykorzystania osiągnięc nauki w sporcie 7 . Wspieranie rozwoju kultury i sztuki o tematyce olimpijskiej

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000140197
  • e-mail: fundacja_fceo@pkol.pl
  • Telefon: 225603705
  • Adres: UL. WYBRZEŻE GDYŃSKIE 4, 01-531 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję