Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: a) budowa Szkoły i Gimnazjum w Podkowie Leśnej, b) wspieranie materialne i społeczne Szkoły i Gimnazjum, c) prowadzenie działalności oświatowo 0374 wychowawczej, kulturalnej, sportowej i rehabilitacyjnej, d) zapewnianie dzieciom i młodzieży nauki szkolnej oraz uczestniczenie w jej wychowaniu zgodnym z nauczaniem Kościoła Katolickiego, e) zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywności społecznej oraz działalności charytatywnej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję