Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Klubu jest: 1 - wychowanie dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez kulturę fizyczną, sport, turystykę i rekreację w oparciu o zasady etyki katolickiej 2 - udział w krajowej i miedzynarodowej wymianie młodzieży i dorosłych oraz w krajowych i miedzynarodowych imprezach sportowych 3 - przygotowanie członków Klubu do udziału w zawodach, do startu w zawodach parafialnych, aż do Igrzysk Olimpijskich w różnych dyscyplinach sportowych i rekreacyjnych dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000136863
  • e-mail: ania_z_79@interia.pl
  • Telefon: 158441947
  • Adres: UL. KS. J. POPIEŁUSZKI 4, 37-450 STALOWA WOLA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję