Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Od 1996 roku pomagamy w pokonywaniu barier i realizacji marzeń. Wspieramy dzieci i młodzież ze środowisk dysfunkcyjnych, po traumach, zagrożonych depresją i wykluczeniem społecznym. Stworzyliśmy autorski program motywacyjno-rozwojowy Life Plan Academy, który uczy jak budować własną wartość i realizować swoje marzenia. Uczestnicy LifePlan Academy nauczą się stosowania niestandardowych rozwiązań, kreatywności i elastyczności myślenia. Program wyposaża dzieci i młodzież w kapitał, który zaprocentuje do końca ich życia. Dajemy dzieciom moc do walki o swoje marzenia. Dla nas w Fundacji każde dziecko jest ważne i chcem, by tak się poczuło w sowim życiu. Program bazuje na 5 krokach motywacyjno-rozwojowej Metody Biegun Marka Kamińskiego – filozofa, mentora i podróżnika. Stworzył ją na bazie swoich wieloletnich doświadczeń i przemyśleń podczas wielu ekstremalnych wypraw.
Poprzez nasze działania chcemy kształtować lepszą przyszłość człowieka w harmonii z naturą, otoczeniem i światem.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję