Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Happy Kids cała swoją działalność dedykuje pokrzywdzonym i chorym dzieciom.

Jej podstawowym celem statutowym jest niesienie pomocy dzieciom zaniedbanym, krzywdzonym przez dorosłych, ze środowisk marginalizowanych, porzuconym przez rodziców biologicznych i czyni to w kameralnych formach pieczy zastępczej, najbardziej zbliżonych do form rodzinnych a tym samym przeciwdziała umieszczeniom dzieci w dużych Domach Dziecka (popularnie zwanych "bidulami").

W tym celu Fundacja w ciągu 20 lat utworzyła łącznie 19 Rodzinnych Domów, w których przebywa maksymalnie 8 dzieci. Aktualnie mamy pod swoją opieką w trybie stałym łącznie 140 dzieci.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję