Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działalności Klubu jest organizowanie członków do uczestniczenia w rozwoju motoryzacji, wspieranie aktywności społecznej, działanie na rzecz popularyzacji sportów motorowych, upowszechnianie wiedzy o możliwościach wykorzystania motoryzacji dla zaspokajania potrzeb społecznych i indywidualnych oraz promowanie postaw proekologicznych wśród użytkowników pojazdów mechanicznych. W szczególności dotyczy to oddziaływania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, uprawiania sportów i turystyki, krzewienia kultury motoryzacyjnej w ruchu drogowym i wspierania działań na rzecz ograniczania negatywnego wpływu motoryzacji na środowisko naturalne.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję