Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Promowanie działalności pożytku publicznego oraz zadań związanych ze sferą działań publicznych (w rozumieniu prawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie) na rzecz ogółu społeczności oraz członków i sympatyków stowarzyszenia w zakresie: - organizowanie, rozwijanie, propagowanie oraz upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w szczególności piłki nożnej, tenisa stołowego i brydża sportowego, - nauki, edukacji, oświaty i wychowania, - krajoznawstwa oraz wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych, - porządku, bezpieczeństwa publicznego oraz przeciwdziałania patologiom społecznym wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, działań na rzecz integracji europejskiej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję