Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Upowszechniania kultury i sportu wśród dzieci i młodzieży jak również wśród dorosłych mieszkańców z terenu działalności Klubu, szczególnie miasta Jeleniej Góra. 2 . Dążenie do osiągnięcia w wybranych dyscyplinach sportu najwyższego poziomu. 3 .Godne reprezentowanie środowiska, regionu i Miasta Jeleniej Góry 4 .Organizowanie działalności sportowej i rekreacyjnej wśród dzieci i młodzieży szkolnej wszystkich typów szkół 5 .Prowadzenie swojej działalno 0 ści w systemie edukacji narodowej, współdziałania ze szkołami w realizacji celów wychowawczych i zadań sportowych

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję