Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . DBAŁOŚĆ O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ PSYCHOFIZYCZNY I ZDROWIE CZŁONKÓW KLU0c068. 2 . PODEJMOWANIE WŚRÓD ZAKŁADÓW PRACY, INSTYTUCJI, ORGANIZACJI DZIAŁAJĄCYCH NA O0c05eZARZE DZIAŁANIA KLU0c068 ORAZ W CAŁYM SPOŁECZEŃSTWIE, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM GMINY CHYBIE, SZEROKIEJ DZIAŁALNOŚCI ZMIERZAJĄCEJ DO TWORZENIA I ROZWIJANIA ZAINTERESOWAŃ SPORTEM I KULTURA FIZYCZNA. 3 . WYCHOWANIE SWYCH CZŁONKÓW PRZY WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI SPOŁECZNYMI, MŁODZIEŻOWYMI, SZKOŁAMI, RODZICAMI I ZAKŁADAMI PRACY POPRZEZ KSZTAŁTOWANIE PRAWIDŁOWEJ ETYKI SPORTOWEJ ORAZ WYRABIANIE NAWYKÓW KOLEŻEŃSTWA. 4 . UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU 5 . O0c03aĘCIE ZORGANIZOWANYMI ZAJĘCIAMI SZKOLENIOWYMI WSZYSTKICH CZŁONKÓW KLU0c068 I UMOŻLIWIENIE IM DOSKONALENIA UMIEJĘTNOŚCI SPORTOWYCH. 6 . PODTRZYMYWANIE TRADYCJI NARODOWEJ, PIELEGNOWANIE POLSKOŚCI ORAZ ROZWÓJ ŚWIADOMOŚCI NARODOWEJ, OBYWATELSKIEJ I KULTUROWEJ. 7 . OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA, A W SZCZEGÓLNOŚCI PROPAGOWANIE PROFILAKTYKI PROZDROWOTNEJ I ROZPOWSZECHNIANIE ZDROWEGO TRY0c068 ŻYCIA. 8 . PODEJMOWANIE SZEROKO ZAKROJONYCH DZIAŁAŃ NA RZECZ AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 9 . ORGANIZOWANIE WYPOCZYNKU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY I PROPAGOWANIE KRAJOZNAWSTWA. 10 . PRZECIWDZIAŁANIE PATOLOGIOM SPOŁECZNYM. 11 . PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ NA RZECZ INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ ORAZ ROZWIJANIE KONTAKTÓW I WSPÓŁPRACY POMIĘDZY SPOŁECZEŃSTWAMI POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTW. 12 . PROMOCJA I ORGANIZACJA WOLONTARIATU. 13 . PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI OŚWIATOWEJ, SZKOLENIOWEJ, WYDAWNICZEJ I POPULARYZATORSKIEJ. 14 . PODNOSZENIE POZIOMU WIEDZY I UMIEJETNOŚCI TRENERÓW, DZIAŁĄCZY I PRACOWNIKÓW KLU0c068.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000129260
  • e-mail: alfanowak@o2.pl
  • Telefon: 502634975
  • Adres: UL. SPORTOWA 18, 43-520 CHYBIE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję