Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 -pozyskiwanie gromadzenie i wykorzystywanie środków materialnych dla zabezpieczenia trwałości i konstrukcji, odbudowy i odnowy zespołu budynków Bazyliki Ojców Dominikanów i Klasztoru. 2 / skupienie woków idei fundacji wszystkich ludzi, którym odbudowa i renowacja Klasztoru i Bazyliki O,Dominikanów jest miejscem kultu religijnego. 3 - wspołpraca z wszystkimi ośrodkami konserwacji i odnowy zabytków, oraz rozpowszechnianie uzyskanych dośwaidczeń

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję