Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . wyzwolenie i wspieranie inicjatyw społecznych w edukacji i wychowaniu dzieci, młodzieży i dorosłych w środowisku wiejskim 2 . zapewnienie środków na działalność i rozwój szkoły oraz przedszkola 3 . prowadzenie edukacji społecznej i działalności wspierającej oświatę, kulturę, ochroną środowiska, ekologię, ochronę i promocję zdrowia, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu 4 . wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci ze środowisk wiejskich

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję