Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.fundacjaradiazet.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Radia ZET niesie pomoc najbardziej potrzebującym - osobom chorym i niepełnosprawnym. Większość naszych podopiecznych to dzieci z ciężkimi wadami wrodzonymi lub cierpiące na poważne choroby przewlekłe. Wymagają ciągłej terapii i specjalistycznego leczenia, które pomogą im w codziennym funkcjonowaniu i dadzą szansę dojść do lepszej sprawności. Na pomoc potrzebującym oraz leczenie i rehabilitację osób indywidualnych przeznaczyliśmy prawie 9 mln złotych. Na pomoc polskim szpitalom prawie 12 mln złotych.
Dzięki środkom z 1% podatku Fundacja Radia ZET może dalej działać i wspierać tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję