Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest działalność edukacyjna i kulturalna w zakresie: 1 . Zbliżenia między narodem polskim a innymi narodami Europy. 2 . Wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. 3 . Upowszechniania idei samorządności i samorządu. 4 . Sprzyjania rozkwitowi kultury i sztuki. 5 . Wspierania rozwoju kultury mniejszości narodowych i grup etnicznych zamieszkujących teren Rzeczypospolitej Polskiej. 6 . Wspierania przedsiębiorczości. 7 . Przeciwdziałania bezrobociu. 8 . Zapobiegania wykluczaniu społecznemu. 9 . Promowania i wspomagania edukacji. 10 . Rozwoju i obszarów wiejskich.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję