Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Ochrona i promocja zdrowia. 2 . Pomoc Społeczna. 3 . Działalność charytatywna. 4 . Działania na rzecz osób niepełnosprawnych. 5 . Promocja i organizacja wolontariatu. 6 . Wspomaganie rozwoju bazy materialnej oraz zadań lecznictwa i ratownictwa. 7 . Aktywizowanie społeczeństwa do ofiarności na realizację wyżej wymienionych celów. 8 . Wyrażanie opinii o działalności i potrzebach lecznictwa, ochrony zdrowia i pomocy społecznej.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000122659
  • e-mail: pinb.ostroleka@op.pl
  • Telefon: 297644425
  • Adres: UL. GOWOROWSKA 2/69, 07-410 OSTROŁĘKA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję