Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Gorlicki Klub Sportowy „GLINIK” Gorlice rozpoczął swoją działalność w 1921 roku. Poprzez blisko 100 lat Klub ciągle się rozwijał i stał się jednym z najbardziej utytułowanych i zasłużonych klubów sportowych z regionu gorlickiego i regionów ościennych.

Aktualnie przykładamy wielką wagę do rozwoju sportu wśród najmłodszych. Jednym z założeń naszego klubu jest organizacja i szkolenie dzieci i młodzieży według zasady „wychowujemy przez sport”. Na obecną chwilę w naszym Klubie w ramach Akademii Piłkarskiej szkoli się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ponad 280 dzieci skupionych w 8 rocznikach!

Piłka nożna to nie tylko" kopanie piłki", to także kształtowanie osobowości poprzez samodyscyplinę, naukę odpowiedzialności, zasad fair play, zachowania i współpracy w grupie oraz w kontaktach z rówieśnikami. Trening, zabawa i sportowa rywalizacja to wspaniałe uzupełnienie obowiązków szkolnych. A najistotniejsze jest to, że przy tym wszystkim można się znakomicie bawić.

Wychowujemy przez Sport! Przyłącz się do nas! Z góry dziękujemy za każde wsparcie - GKS Glinik Gorlice.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję