Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Fundacji są: - promocja sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw regionu Pomorza • promocja firm fundatorów • wspieranie twórców, oraz utalentowanych osób w regionie pomorskim • promocja miast i regionu Pomorza - finansowanie prac badawczych, analiz i raportów poświęconych problemom ważnym dla rozwoju regionu - finansowanie prac badawczych, analiz i raportów poświęconych problemom ważnym dla rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorców - wspieranie działań służących rozwojowi sektora Małych i Średnich Przedsiębiorców ziemi pomorskiej • pomoc w tworzeniu nowych miejsc pracy, aktywne zwalczanie bezrobocia - pomoc osobom niepełnosprawnym i pokrzywdzonym przez los - działalność w obszarze niepełnosprawności i integracji społecznej • pomoc w adaptacji w nowych warunkach ekonomicznych - wypracowywanie funduszy na działalność statutową

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję