Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: a) wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego; b\) prowadzenie Biura Porad Obywatelskich oraz punktów konsultacyjnych i doradczych; c) uświadamianie obywatelom, organizacjom pozarządowym a także pracownikom urzędów potrzeby przestrzegania prawa w relacjach między obywatelem a instytucją; d) bezpłatne poradnictwo oraz aktywizacja obywateli w zakresie rozwiązywania własnych problemów; e) upowszechnianie wiedzy o prawach przysługującym obywatelom; f) działania na rzecz ochrony praw człowieka, w tym w szczególności niepełnosprawnych, kobiet, dzieci, bezrobotnych, skrajnie ubogich; g) informowanie o pomocy udzielanej przez organizacje pozarządowe; h) pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej w tym ofiarom wypadków komunikacyjnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję