Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a) inicjowanie i wspieranie działalności edukacyjnej oraz działalności kulturalnej, b) wspieranie aktywności naukowej, c\) wspieranie przygotowania zawodowego, d\) podnoszenie kwalifikacji zawodowych, e\) szerzenie zdrowych wzorów wychowawczych, f\) wspomaganie rozwoju gospodarczego, w tym rozwoju przedsiębiorczości i inicjatywy, g\) upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, h) propagowanie wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój kultury demokracji i) działanie na rzecz integracji europejskiej, oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami, j\) promocja i organizacja wolontariatu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję