Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Europa i My działa na rzecz ogółu społeczności. Celami Stowarzyszenia są przede wszystkim: 1 . działanie na rzecz rozwoju regionalnego poprzez wspieranie inicjatyw społecznych i samorządowych, 2 . działanie na rzecz rozwoju społeczności lokalnych, 3 . działania na rzecz walki z bezrobociem i patologiami społecznymi, 4 . działanie na rzecz zwiększania udziału ludzi w życiu publicznym, 5 . promocja i organizacja wolontariatu, 6 . przyczynianie się do budowy społeczeństwa obywatelskiego i wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego, 7 . inspirowanie do podejmowania działalności gospodarczej, naukowej i społecznej, 8 . pomoc instytucjom, firmom oraz innym podmiotom w absorpcji funduszy pomocowych, 9 . propagowanie idei zjednoczonej Europy, 10 . włączenie młodzieży w kształtowanie wartości europejskich, 11 . poznanie prawa, zasad i wszystkich aspektów działania Unii Europejskiej, 12 . upowszechnienie kultury, obyczajów i tradycji narodowych narodów Europy, 13 . działalność na rzecz integracji młodzieży Europy, 14 . współtworzenie wizerunku Polski za granicą i przełamywanie stereotypów narodowych, 15 . krzewienie turystyki i krajoznawstwa oraz aktywnych form wypoczynku, 16 . promocja ekologii i ochrony środowiska

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję