Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Rozwój sportu w zakresie pływania i dyscyplin z nim związanych. 2 . Organizowanie, prowadzenie i popularyzacja działalności sportowej w zakresie pływania. 3 . Prowadzenie, propagowanie i wspieranie amatorskiego i wyczynowego uprawiania sportu w zakresie pływania. 4 . Propagowanie i rozwijanie zdrowego i sportowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży i ich rodzin. 5 . Propagowanie i rozwiązywanie problemów społecznych jak narkomania , alkoholizm oraz innych patologii. 6 . Propagowanie pozalekcyjnych form sportowych i rekreacyjnych dla młodzieży.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję