Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem fundacji jest działalność w zakresie opieki nad dziećmi i młodzieżą wymagającą specjalistycznego leczenia, a w szczególności: - organizowanie i dofinansowanie wyjazdów zagranicznych w celu leczenia dzieci i młodzieży - niesienie pomocy socjalno-bytowej dzieciom i młodzieży wymagającym rehabilitacji - integracja ludzi dobrej woli Fundacja realizuje swoje cele poprzez: a) propagowanie i realizowanie opieki lekarskiej i pielęgniarskiej nad dziećmi wymagającymi specjalistycznego leczenia b) propagowanie idei opieki nad chorymi dziećmi c) udzielanie pomocy materialnej i niematerialnej dzieciom i młodzieży potrzebującym specjalistycznej opieki d) gromadzenie środków finansowych i rzeczowych potrzebnych do realizacji celów statutowych e\) organizowanie warsztatów, sesji szkoleniowych, konferencji oraz innych form szkolenia f) współpraca z organami administracji państwowej, samorządowej, innymi jednostkami organizacyjnymi w celu realizacji celów statutowych g) inicjowanie i wspieranie programów oraz przedsięwzięć podejmowanych dla realizacji celów statutowych h) propagowanie wiedzy dotyczącej istoty schorzeń i metod ich leczenia i) zwiększanie świadomości i tolerancji j) nawiązanie współpracy z organizacjami rządowymi w celu uzyskania dotacji do działalności statutowej k) próby pozyskiwania większej ilości wolontariuszy w celu zwiększenia możliwości uzyskania środków finansowych i uświadomienie potencjalnym darczyńcom ważności działalności fundacji Działalność fundacji w 2016 r w pełni pokrywa się z wyżej wymienionym przedmiotem działalności gospodarczej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję