Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Konferencja Transport Research Arena 2016 TRA 2016 odbyła się w dniach 18 - 21 kwietnia 2016 r. na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. To już szósta edycja konferencji organizowanej z inicjatywy Komisji Europejskiej we współpracy z Europejską Konferencją Dyrektorów Dróg CEDR, europejskimi platformami technologicznymi, przy wsparciu programowym Forum Europejskich Drogowych Instytutów Badawczych FERHL. Jest to wielodyscyplinarne i międzysektorowe wydarzenie, którego celem jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym zapoznania się z zagadnieniami transportu w Europie, a także światowymi działaniami w tym zakresie. Podczas czterech dni uczestnicy konferencji wysłuchali kilkudziesięciu prelekcji, które były uzupełnione przez wystawy plakatów naukowych i plakatów w ramach TRA Marketplace i cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Konferencji towarzyszyła wystawa, na której swoje produkty i rozwiązania prezentowały firmy oraz placówki naukowe z całej Europy, także polskie. W konferencji wzięło udział ok. 2400 osób z ponad 60 krajów. Z referatami zgłoszonymi na konferencję TRA 2016 można się zapoznać online w publikacji Elsevier - Transportation Research Procedia. Materiały pokonferencyjne znajdują się w Tomie 14 . Dostęp do przeglądania artykułów jest otwarty.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję