Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W sferze działalności na rzecz dzieci i młodzieży prowadzono działania polegające na dofinansowaniu organizacji Dnia Dziecka, dofinansowanie Pikniku Rodzinnego, a także Dnia Pieczonego Ziemniaka. Ponadto dofinansowano i zorganizowano wyjazd dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej do Multikina w Zielonej Górze. Wyjazd ten połączono przy okazji z Dniem Świętego Mikołaja i w tym wyjeździe wzięły udział głównie dzieci z uboższych rodzin. We wszystkich tych imprezach uczestniczyły dzieci i młodzież z rodzin ubogich i wielodzietnych oraz osoby samotne i także niepełnosprawne.Pomoc dla dzieci i młodzieży obejmuje nie tylko pomoc materialną, ale także pomoc w nauce i tak zwaną pomoc duchową. Wśród członków Stowarzyszenia są osoby z wykształceniem pedagogicznym i potrafią służyć fachową poradą i pomocą dla dzieci i młodzieży

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję