Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Oddział Stołeczny Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich udziela wszechstronnej pomocy pozostałym we Lwowie i na Kresach Polakom i polskim organizacjom społecznym, a także szkołom z polskim językiem nauczania we Lwowie numer 10 imienia św. Marii Magdaleny oraz numer 24 imienia Marii Konopnickiej. Współpracuje z instytucjami administracji rządowej i samorządowej, organizacjami społecznym ,placówkami kulturalno- oświatowymi oraz środkami masowego przekazu między innymi Kurier Galicyjski i Polskie Radio Lwów, zainteresowanymi działalnością Towarzystwa. Obejmuje opieką i pomocą dzieci oraz młodzież polskiego pochodzenia zamieszkałych na Kresach.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję