Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

A. Pomoc w zabezpieczeniu utrzymania Domu Pomocy Społecznej im. L. A. Helclów, w tym polepszenie warunków bytowych mieszkańców oraz zabezpieczenie możliwości udzielania im świadczeń zdrowotnych w zakresie wynikającym z rzeczywistych potrzeb mieszkańców Domu. Pomoc ta będzie polegać na pozyskiwaniu środków finansowych oraz rzeczowych. 0c358 Utworzenie i prowadzenie niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej świadczącego opiekę medyczną stacjonarną w oddziale dziennym dla przewlekle chorych. C. Stowarzyszenie może przejąć i prowadzić Dom Pomocy Społecznej im. L.A. Helclów w Krakowie. D. Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z instytucjami i organizacjami zagranicznymi, działającymi w zakresie pomocy społecznej oraz opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, w celu wymiany doświadczeń, doskonalenia działalności statutowej, pozyskiwania darowizn; dla realizacji tego celu Stowarzyszenie ma prawo organizowania wyjazdów swoich przedstawicieli zagranicy oraz przyjmowania przedstawicieli instytucji i organizacji zagranicznych a także pokrywania powstałych w związku z tym kosztów z dochodów Stowarzyszenia. E. Podjęcie działań w celu odzyskania nieruchomości położonych w Krakowie przy ul. Długiej i w Rynku Głównym 29 .

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000113535
  • e-mail: stpdps@onet.pl
  • Adres: UL. HELCÓW 2, 31-148 KRAKÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję