Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja zorganizowała dwie konferencje dot. osób z zaburzeniami psychicznymi w województwie kujawsko- pomorskim oraz pomorskim.Konferencje miały zasięg regionalny .Zaproszenia przyjeli przedstawiciele woj.pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Udział wzięli :samorządowcy , reprezentanci pomocy społecznej ,służb mundurowych oraz kuratorów i nauczycieli .Wykłady poprowadzili: lek.med.spec.psychaitra- Marek Fanslau oraz radca prawny :Marek Rykaczewski. Konferencje miały charakter edukacyjno- informacyjny i były poświecone osobom z zaburzeniami psychicznymi. Funkcjonowanie osób chorych psychicznie w społeczeństwie jest utrudnione i zdecydowanie mocno ograniczone. Często zdarza się, że mało na ich temat wiemy, natomiast sporo się domyślamy i sami kreujemy fałszywy obraz, kojarząc chorych psychicznie zazwyczaj wyłącznie ze schizofrenią, agresją i ogólnym dziwactwem. Najlepszym sposobem obalania głęboko zakorzenionych stereotypów jest rzetelna informacja. Pojawienie się choroby psychicznej w rodzinie bardzo często kojarzony jest z tabu i lękiem, rodzina nie wie jakie kroki ma podjąć by rozpocząć leczenie i pomóc choremu .Jak wygląda droga leczenia medycznego i na jaką pomoc i wsparcie mogą liczyć ich rodziny-na ten temat odpowiedzieli zaproszeni wykładowcy.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję