Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Realizacja programów profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży:1."Twórczy rozwój-alternatywa dla uzależnień", Prowadzono twórczą aktywność dzieci i młodzieży poprzez wielorakie kontakty ze sztuką .Zajęcia prowadzone były w grupach zainteresowań, między innymi: warsztaty rękodzieła artystycznego, zajęcia teatralne, umuzykalniające. 2. Program "Przyjacielskie spotkania w drodze"zrealizowano wycieczki promujące region Opolszczyzny oraz do Krakowa.3.Prowadzenie dożywiania uczestników zajęć, pomocy edukacyjnej.4.Prowadzenie okolicznościowych imprez integracyjnych dla rodzin.5. Wspieranie rodzin w kryzysie- poradnictwo rodzinne, wsparcie rzeczowe.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000113239
  • e-mail: malkiste@gmail.com
  • Telefon: 774564205
  • Adres: UL. POWSTAŃCÓW 19, 45-086 OPOLE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję