Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- czynny udział w akcjach poszukiwawczo- ratowniczych z użyciem psów ratowniczych na terenie całego kraju - propagowanie wiedzy pożarniczej i o bezpieczeństwie w ramach spotkań i pogadanek dla dzieci i młodzieży szkolnej - prowadzenie i uczestniczenie w szkoleniach przygotowujących do pracy ratowniczej i doskonalących umiejętności, w tym: kurs podstawowy strażaków- ratowników OSP, kurs przewodników psów ratowniczych, KPP, kurs obsługi geofonów - stałe utrzymanie gotowości bojowej poprzez cykliczne treningi z psami oraz udział w corocznych obowiązkowych egzaminach psów ratowniczych organizowanych przez Komendę Główną PSP na terenie całego kraju

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję