Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Rehabilitacja oraz leczenie dzieci i osób niepełnosprawnych , pokrycie kosztów rehabilitacji dla dzieci chorych, leżących oraz poruszających się na wózku, zakup leków, artykułów higienicznych do codziennej pielęgnacji osób chorych rozlegle i ciągle, zakup i dofinansowanie do sprzętu rehabilitacyjnego dla chorych dzieci i osób niepełnosprawnych, między innymi : okulary korekcyjne, obuwie ortopedyczne, zakup sprzętu edukacyjnego i pomocy edukacyjnych do realizowania obowiązku nauki dla dzieci i młodzieży które naukę prowadzą cyklem indywidualnym lub w domu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję