Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1\)-ORGANIZOWANIE ZAWODÓW SPORTOWYCH- w 2016 roku zorganizowane zostały zawody- Puchar Gdańska w kick-bo01c6ingu . W ZAWODACH WZIĘŁO UDZIAŁ 30 ZAWODNIKÓW Z 10 KLUBÓW.ZAWODY 2\) ORGANIZACJA mistrzostw WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO w kick boxingu 3\)ORGANIZACJA I UDZIAŁ W OBOZIE SPORTOWYM,,- OBÓZ W OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM SZUWAREK- KASZUBY- CHMIELNO KOŁO KARTUZ. W OBOZIE WZIĘŁA UDZIAŁ MŁODZIEŻ I DZIECI Z TERENU MIASTA GDANSKA, CZĘSTO POCHODZĄCA Z RODZIN BIEDNYCH, KTÓRYCH SAMYCH NIE BYŁOBY STAĆ SFINANSOWAĆ TAKIEGO WYJAZDU 4)UDZIAŁ W ZAWODACH SPORTOWYCH W KICK-BOXINGU, W KRAJU I ZA GRANICĄ - UDZIAL W PUCHARZE ŚWIATA SENIORÓW I JUNIORÓW WE WŁOSZECH, UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW I SENIORÓW 4\) PROWADZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH Z KICK- BO0079INGU, -zajęcia prowadzone w mikrocyklach treningowych, dla zawodników o zróżnicowanym poziomie technicznym, OGÓLNOROZWOJOWYCH- ZAJĘCIA W TERENIE- BIEGI DŁUGIE I KRÓTKIE, ZAJĘCIA OBWODOWE -CROSSFIT, I NA SIŁOWNI- ZAJĘCIA 5) zakup sprzętu sportowego

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000112458
  • e-mail: klubduet@wp.pl
  • Adres: UL. ZIELONY TRÓJKĄT 4 C/13, 80-869 GDAŃSK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję