Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem nieodpłatnej działalności Fundacji Pomocy na Rzecz Szpitala w Parczewie "Samarytanin" w 2016 roku było pozyskiwanie środków finansowych w celu doposażenia i udoskonalenia działalności Szpitala w Parczewie, głównie na działania zmierzające do poprawy warunków i standardów leczenia w szpitalu . W wyniku podjętych uchwał na posiedzeniach Zarządu i Rady Nadzorczej, Fundacja "Samarytanin" sfinansowała dla Samodzielnego Publicznego Szpitala w Parczewie koszty zakupu pościeli szpitalnej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję