Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wspieranie osób i rodzin w trudnej sytuacji życiowej poprzez powadzenie warsztatów ułatwiających prowadzenie gospodarstwa domowego, warsztaty kulinarne, krawieckie. Naukę gospodarowania finansami domowymi.Wspieranie poszczególnych członków rodziny poprzez indywidualną pomoc psychologiczną, warsztaty psychologiczne "Szkoła Dla Rodziców" oraz warsztaty z psychologii komunikacji i terapia w rodzinnej w przypadkach kryzysowych. Poradnictwo prawne i rodzinne. Stworzenie możliwości skorzystania ze spotkań z terapeutą - psychologiem rodzinnym.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000111312
  • www: dowr.com.pl
  • e-mail: swrbb@op.pl
  • Telefon: 338101255
  • Adres: UL. BYSTRZAŃSKA 55C, 43-300 BIELSKO-BIAŁA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję