Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest osiągnięcie poprzez fizyczny trening normalnej aktywności życiowej osób niepełnosprawnych, reprezentowanie i obrona interesów swoich członków. Natomiast głównym celem jest wszechstronna rehabilitacja. Działanie na rzecz zapewnienia pomocy materialnej i niematerialnej osobom niepełnosprawnym, a w szczególności na wózkach inwalidzkich, w tym również osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, a także wspieranie twórczości artystycznej członków.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000111229
  • e-mail: s.p.o.n.szansa@wp.pl
  • Telefon: 857303660
  • Adres: UL. DĄBROWSKIEGO 3, 17-100 BIELSK PODLASKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję