Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działa na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową oraz z autyzmem. Wspiera ich rozwój poprzez organizację i finansowanie:
1. integracyjnego projektu "Pociąg Przyjaźni" W ramach projektu odbyły się: - warsztaty rzeźbienia w wosku pszczelim, wycieczka do Opery Wrocławskiej na bajkę "Sid, wąż, który chciał śpiewać" warsztaty plastyczne: wykonanie bombek metodą decoupage, kolacja wigilijna.
2. projektu "Żyć w zgodzie z kulturą" W ramach projektu odbyły się zajęcia terapeutyczne: teatralne, ceramiczne, muzyczne, taneczno- artystyczne.
3. zajęć terapeutycznych z: muzykoterapii, dogoterapii, ceramiki, artterapii.
4. imprez i uroczystości szkolnych dla uczniów SOSW w Kątach Wrocławskich - zajęć rękodzielniczych z makramy XXI Warsztatów Rzeźbiarskich" nagród na turniej "Z prewencją na Ty", wycieczek dydaktycznych do Jeleniej Góry
5. dla rodziców uczniów SOSW Kątach Wrocławskich

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję