Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1. POZYSKIWANIE KANDYDATÓW NA RODZICÓW ADOPCYJNYCH ORAZ NA RODZINY ZASTĘPCZE Z UWZGLĘDNIENIEM TZW. POGOTOWI RODZINNYCH 2. WSPIERANIE I ORGANIZOWANIE SAMOPOMOCY RODZIN ZASTĘPCZYCH I ADOPCYJNYCH, SZCZEGÓLNIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA 3. ORGANIZOWANIE I PROWADZENIE SZEROKIEGO SPEKTRUM DZIAŁAŃ UMOŻLIWIAJĄCYCH POWRÓT DZIECKA ZE ŚRODOWISKA ZASTĘPCZEGO (RODZINA ZASTĘPCZA, DOM DZIECKA ITP.\) DO RODZINY NATURALNEJ 4. WSPIERANIE KOBIET W CIĄŻY, DLA KTÓRYCH URODZENIE DZIECKA STAJE SIĘ PROBLEMEM Z RÓŻNYCH POWODÓW 5. ZKOLENIE ORGANIZATORÓW RODZINNEJ OPIEKI ZASTĘPCZEJ I WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH SZEROKO ROZUMIANĄ TEMATYKĄ RODZICIELSTWA ORAZ PROPAGOWANIE RODZINNYCH FORM OPIEKI NAD DZIECKIEM POPRZEZ WYKŁADY, SZKOLENIA, WARSZTATY, PUBLIKACJE, MEDIA ITP. 6. SZERZENIE IDEI RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO I WSPIERANIE RODZIN

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję