Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wszechstronna opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym i jego rodziną oraz aktywizowanie społeczności lokalnej w okół problemu niepełnosprawności w tym: - prowadzenie zajęć terapeutycznych z dziećmi, jako nauka samoobsługi, samodzielności, umiejętności współpracy w grupie rówieśniczej i przygotowania do podjęcia nauki - kompleksowa rehabilitacja dzieci i młodzieży z upośledzeniem fizycznym i umysłowym - prowadzenie programu Wczesnej Interwencji \(rehabilitacji\) dla dzieci w wieku 0 - 7 lat, jako zapobieganie rozwojowi niepełnosprawności - prowadzenie programu Środowiskowej Rehabilitacji Domowej w zakresie pomocy rehabilitacyjnej, leczniczej i psychologicznej dla młodzieży niepełnosprawnej jako kontynuacja rehabilitacji stacjonarnej, dla osób z różnych powodów nieopuszczających domu rodzinnego (zbyt duży stopień niepełnosprawności, zbyt duża waga, brak windy, choroba opiekunów, brak własnego środka lokomocji itp.) - prowadzenie Centrum Młodych Wolontariuszy- organizowanie pomocy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej poprzez zaangażowanie młodzieży przez Ośrodek - pomoc rodzinie z dzieckiem niepełnosprawnym poprzez terapię psychologiczną - pedagogiczną - prawną oraz działania profilaktyczne - pobudzanie aktywności społecznej poprzez organizowanie cyklu spotkań i zajęć otwartych na terenie Ośrodka dla członków społeczności lokalnej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję