Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

[ 85.60 .Z] Realizacja program procesu rehabilitacji oraz terapii czynnej, wszechstronnie stymulującej twórczo osoby niepełnosprawne w zakresie samodzielnego uprawiania przez nich kultury artystycznej (na miarę intelektualnych i fizycznych możliwości własnych osób objętych programem terapii); [ 90.02 .Z0381 Tworzenie warunków do czynnej rehabilitacji społecznej i zawodowej przez działalność artystyczną i promocyjną poszczególnych osób niepełnosprawnych oraz rozszerzenie ich działań w amatorskich zespołach twórczości artystycznej; [ 90.01 .Z0381 Zapewnienie innych form rehabilitacji osób niepełnosprawnych w dziedzinie krzewienia kultury artystycznej; [ 90.02 .Z0381 Zakup instrumentów muzycznych, sprzętu audio-wizualnego i oświetlenia, strojów ludowych i kostiumów teatralnych, niezbędnej aparatury, sprzętu oraz artykułów i materiałów dekoracyjnych do uprawiania w zespołach amatorskiej działalności artystycznej; tworzenie warunków do czynnej rehabilitacji przez działalność artystyczna w amatorskich zespołach twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych [ 90.03 .Z] Ustanawianie nagród za twórcze prace artystyczne oraz amatorską działalność w dziedzinie krzewienia kultury artystycznej osób niepełnosprawnych, a także szczególnej działalności w zakresie wspierania krzewienia kultury na rzecz osób niepełnosprawnych; [ 90.04 .Z] Pozyskiwanie zasobów materialnych w celu rozwijania bazy do prowadzenia zajęć terapeutycznych o charakterze artystycznym (tj. twórczym i odtwórczym\); [ 85.52 .Z0381 Podejmowanie innych działań stosownie do potrzeb związanych z realizacją celów statutowych Fundacji. [ 93.29 .Z] Zbieranie informacji i utrzymywanie kontaktów z instytucjami i osobami prawnymi zainteresowanymi problematyką niepełnosprawności intelektualnej i ich aktywizacją artystyczną.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję