Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Promocja zdrowia i profilaktyka. Informowanie społeczeństwa o zagrożeniu jaki niesie rak piersi. Organizowanie spotkań ze społeczeństwem; dorosłymi i młodzieżą celem przekazywania informacji o zagrożeniu choroby nowotworowej jakim jest rak piersi. Piknik zdrowia w Ownicach zorganizowany przy współpracy Fundacji Czysta Woda, TWK, Sejmiku Osób Niepełnosprawnych oraz my Amazonki. Wydajemy broszury, różowe balony z napisem Amazonki Gorzów Wlkp. raz odbyło się spotkanie edukacyjne dla Gorzowian w dużym sklepie NOVA Park z udziałem pielęgniarek i położnych. Był kącik dla dzieci ich mam. Program poprowadził redaktor Radia Zachód. Prowadzimy w klubie telefon zaufania a także telefon służbowy czynny praktycznie codziennie. Ochotniczki odwiedzają szpital, my natomiast przygotowujemy dla nich spotkanie w klubie Amazonek, integrację, spotkanie z dr fizjoterpii oraz z psychologiem jeżeli zachodzi taka potrzeba. pozyskiwanie środków na realizację zadań statutowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję