Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność popularyzatorska: 1 . 29 stycznia zorganizowano, wspólnie z Ośrodkiem 0ddań nad Poloniom i Duszpasterstwem Polonijnym KUL Jana Pawła II, Parafią Kolegiacką i MiP0c057 konferencję naukową " Ks. Ludwik Ruczka \( 1814-1896 \) – Ojciec Sybiraków”. 2 . 28 - 29 kwietnia zorganizowano XXVI Turniej Wiedzy o Historii Regionu im prof. Halny Dudzińskiej „Ks. Ludwik Ruczki – w 120 rocznicę śmierci". 3 . Kontynuowano spotkania poświęcone historii regionu w ramach Kolbuszowskiego Klubu „Historyka”. W 2016 roku odbyło się pięć spotkań. 4 . Członkowie Towarzystwa zorganizowali sześć prelekcji dotyczących historii miasta dla dzieci i młodzieży. 5 . Zrealizowano od maja do listopada projekt „Czytanie jest Fajne” w partnerstwie z kolbuszowska biblioteką. Środki na jego realizację pozyskano z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu; Promocja Literatury i Czytelnictwa Priorytet 4 , partnerstwo publiczno-społeczne. Ochrona zabytków: Z inicjatywy Towarzystwa poddano konserwacji XIX wieczny nagrobek wpisany do rejestru zabytków. 1 listopada w porozumieniu z Proboszczem Kolegiaty Kolbuszowskiej przeprowadzono kolejną kwestę na renowację zabytkowych nagrobków znajdujących się na kolbuszowskim cmentarzu

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję