Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Ostatnie pełne dane dotyczące liczby osób niepełnosprawnych w Polsce pochodzą z Narodowego Spisu Powszechnego 2002 . Według jego wyników w 2002 roku liczba osób niepełnosprawnych ogółem wynosiła blisko 5,5 mln., w tym około 4,5 mln. posiadało prawne potwierdzenie faktu niepełnosprawności, a 4,3 mln. spośród nich stanowiły osoby w wieku 15 lat i więcej. Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku podaje, że na dzień 30.06.2014 r. liczba osób niepełnosprawnych bezrobotnych wynosiła 6 598 co stanowi ok. 12% ogólnej liczby bezrobotnych. Sopot jest jednym z najmniejszych miast na prawach powiatu w Polsce zamieszkałym przez niecałe czterdzieści tysięcy mieszkańców. Z powyżej przywołanego Narodowego Spisu w Sopocie 11,4% \( to jest ok. 4,5 tys. osób) mieszkańców było niepełnosprawnych posiadających aktualne orzeczenie potwierdzające stan zdrowia (niepełnosprawność prawna\). Jednak kolejne 3,3% określało się jako osoba niepełnosprawna na podstawie oceny własnego stanu zdrowia uniemożliwiającego wykonywanie podstawowych czynności życiowych (niepełnosprawność Projekt „Aktywizacja osób niepełnosprawnych" skierowany jest do 10 sopocian z niepełnosprawnością, charakteryzujących się

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję