Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność związana ze sportem, pozostała Prowadzenie zajęć gry tenisa ziemnego na wózkach, które mają na celu przygotowanie zawodników niepełnosprawnych do rywalizacji na arenie krajowej i międzynarodowej. Udział zawodników w turniejach W klubie trenują zawodnicy traktując sport jako forma rekreacji ruchowej, są też zawodnicy którzy podchodzą do zajęć profesjonalnie i osiągają znaczące wyniki w kraju jak i zagranicą. Mamy zawodników których przygotowujemy do paraolimpiady. Osoby niepełnosprawne które podjęły się nauki gry w tenisa dużym stopniu poprawiła się ich sprawność fizyczna, jak również osiągają znakomite wyniki w nauce w pracy i życiu codziennym. Ich wspólne i częste kontakty pozwalają na wymianę wzajemnych doświadczeń co sprawia że na napotkane bariery w życiu pokonują łatwiej.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000109184
  • e-mail: lob.wroclaw@wp.pl
  • Adres: AL. IGNACEGO JANA 35, 51-612 WROCŁAW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję