Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Na rzecz wychowanków Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Nowym Siodle zorganizowano: warsztaty artystyczne,wyjazdy do kina,wycieczki turystyczno- krajoznawcze (między innymi 5 -co dniowa wycieczka do Karpacza, 7 - dniowa wycieczka nad morze, kilka jednodniowych wycieczek po ziemi wałbrzyskiej), zajęcia sportowo -rekreacyjne \(min. basen, wyjazd na narty, gry i zabawy), zajęcia plenerowe- artystyczne. Ponadto zorganizowano szereg spotkań integracyjnych dla dzieci z OSW z dziećmi pełnosprawnymi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję