Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawową formą działalności edukacyjnej są wykłady, zajęcia językowe, kursy komputerowe i udział w projektach edukacyjnych. W 2016 r. odbyły się 42 wykłady, w tym 8 medycznych , których wysłuchało 1913 osób, średnio - 46 osób na wykładzie. Prowadzone były konwersacje językowe- zajęcia utrwalające znajomość języka: niemieckiego, w których uczestniczyły 22 osoby, z języka rosyjskiego - 15 osób oraz z łaciny - 4 osoby Kursy i warsztaty komputerowe: W ramach ogólnopolskiego projektu „Bezpieczne finanse seniora" odbył się wykład i dwudniowe warsztaty komputerowe dotyczące bankowości elektronicznej, w których uczestniczyło 14 osób. Również 14 osób ukończyło kurs komputerowy I stopnia. Istnieje możliwość codziennego , bezpłatnego korzystania dostępu do Internetu. Posiadamy własną pracownię komputerową - 7 stanowisk. Edukacja ekologiczna. Uczestniczyliśmy w ogólnopolskim projekcie „Rok dla klimatu”. Na zakończenie 2 - letnich działań Eko - animatorzy zorganizowali konkurs wiedzy o klimacie, w którym uczestniczyły 22 osoby. Nagrody w postaci żarówek energooszczędnych LED ufundował organizator projektu, fundacja „Ziemia i

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję