Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie działa na zasadzie dobrowolności w zakresie upowszechniania kultury muzycznej. Cele swe realizuje za pośrednictwem społecznych ognisk muzycznych, w których prowadzona jest nauka gry na instrumentach muzycznych z przeznaczeniem dla dzieci i młodzieży. Celem stowarzyszenia jest organizacja i prowadzenie społecznych szkół muzycznych, artystycznych różnego stopnia oraz ognisk artystycznych . oraz prowadzenie nadzoru pedagogicznego i administracyjnego nad wyżej wymienionymi placówkami.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000108628
  • e-mail: psmpil@bb.onet.pl
  • Telefon: 334988410
  • Adres: UL. WYSPIAŃSKIEGO 5A, 43-300 BIELSKO-BIAŁA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję